Zalety basenów kontenerowych

Sprzedaż używanych segmentów kontenerowych w atrakcyjnych cenach, już od 10 tyś zł netto

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu

Firma Wypożyczalnia Kontener specjalizuje się w produkcji stalowych basenów modułowych oraz modułowych basenów z wykorzystaniem płyt kompozytowych. Stalowe baseny modułowe dostarczane są do klienta w wersji przestrzennej. Baseny kompozytowe mogą być dostarczane jako gotowe - przestrzenne lub w wersji spaletyzowanej na potrzeby dalekiego transportu.

ZOBACZ FOLDER PDF

Na mocy podpisanych porozumień współtworzymy spółkę Stahlbecken Sp. z o.o. - Konstrukcje stalowe Płock - firmę specjalizującą się w basenach modułowych - zapraszamy na stronę www.stahlbecken.eu

Zalety stalowych basenów modułowych

Baseny modułowe są niemalże zaraz po dostarczeniu na miejsce przeznaczenia gotowe do użytkowania. Wystarczy tylko napełnić wodą i podłączyć do źródła prądu. Nie wymagają brudnych robót ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu, a w przypadku zmiany lokalizacji można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Tym samym baseny nie stanowią kosztu na stałe „utopionego” w ziemi.

Podstawowe informacje o basenach

Oferowane przez nas baseny kontenerowe produkowane są na bazie stalowych kontenerów morskich lub stalowych modułów wykonywanych od podstaw w naszym zakładzie. Ten drugi produkt pozwala zerwać z typowymi wymiarami kontenerów ISO i dostosować je do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów.
Nasza firma zapewnia transport basenu do miejsca przeznaczenia oraz jego uruchomienie. Baseny 6-cio metrowe rozładowujemy własnym sprzętem, w przypadku basenów 12-sto metrowych po stronie klienta jest zapewnienie dźwigu do rozładunku.

Podstawowe wersje oferowanych przez nas basenów przeznaczone są do naziemnego posadowienia, tzn. nie powinny być wkopywane w ziemię. Grunt pod basen winien być utwardzony kruszywem, może być oczywiście wylana płyta betonowa o grubości ca 10 cm. Na tak przygotowanym gruncie oraz z wykorzystaniem wypoziomowanych podpór punkowych (np. bloczki betonowe), które gwarantują min 10 cm pustki powietrznej-wentylacyjnej, ustawiamy basen. Wcześniej do miejsca instalacji basenu należy doprowadzić instalację wodną do zasilania basenu oraz przyłącze elektryczne 230V do podłączenia urządzeń basenowych zlokalizowanych w części technicznej - maszynowni. Przyłącze kanalizacyjne nie jest w tym przypadku niezbędne.


Na życzenie klientów oferujemy również wersje basenów z możliwością wkopania w ziemię.

Baseny kontenerowe - Dziś zamawiasz, jutro dostarczamy, pojutrze pływasz.