Kategorie
Bez kategorii

Baseny modułowe

STALOWE BASENY MODUŁOWE

 

Dziś zamawiasz, jutro dostarczamy, pojutrze pływasz.

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji stalowych basenów modułowych oraz modułowych basenów z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych płyt kompozytowych. Stalowe baseny modułowe dostarczane są do klienta w wersji przestrzennej, natomiast baseny kompozytowe mogą być dostarczane jako gotowe – przestrzenne lub w wersji spaletyzowanej na potrzeby dalekiego transportu.

Zaletą basenów modułowych jest fakt, że są niemalże zaraz po dostarczeniu na miejsce przeznaczenia gotowe do użytkowania. Wystarczy tylko napełnić je wodą i podłączyć do źródła prądu. Nie wymagają brudnych robót ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu, a w przypadku zmiany lokalizacji można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Nasze stalowe baseny modułowe wykonane są na bazie kontenerów morskich ISO 20-sto i 40-sto stopowych (ca 6 i 12m) lub do ich budowy wykorzystujemy stalowe stelaże wykonane w naszym zakładzie. W przypadku stelaży projektowanych i wykonywanych od podstaw, mamy możliwość oferowania basenów modułowych o dowolnych wymiarach dostosowanych do życzeń i oczekiwań klientów. Ten drugi produkt pozwala zerwać z typowymi wymiarami kontenerów ISO i dostosować je do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów. Nasza firma zapewnia transport basenu do miejsca przeznaczenia oraz jego uruchomienie.

 

Na życzenie klientów oferujemy również wersje basenów z możliwością wkopania w ziemi.

 

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki baseny modułowe oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Zapraszamy