Kategorie
Bez kategorii

Obiekty hotelowe

Obiekty hotelowe / Lokale zastępcze

 

Firma Wypożyczalnia Kontener Zbigniew Wiktorski sp. j. posiada w swojej ofercie szeroką gamę obiektów tymczasowych mieszkalnych, obiektów hotelowych, które jesteśmy w stanie zaaranżować pod konkretne zapotrzebowanie. Nasze pomieszczenia hotelowe powstają na bazie konstrukcji modułowych, które z powodzeniem od wielu lat sprawdzają się na rynku, zarówno jako przestrzenie z przeznaczeniem biurowym, sanitarnym, szatniowym jak i jadalnianym. Zaletą konstrukcji modułowych jest otwarta architektura, pozwala ona na realizację szerokiej gamy narzucanych wszelkich wymagań projektowych, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich norm.

 

Obiekty można dowolnie kompilować i dostosować do potrzeb Klienta oraz przewidywanej ilości osób mających korzystać z danego obiektu. Wyposażenie segmentów w dodatkowe elementy min. wyposażenie sanitariatów, ilość okien, grzejników itp. również pozostaje kwestią do doprecyzowania biorąc pod uwagę indywidualne wymagania Klienta.

 

Jednym z naszym haseł jest „Przestrzeń od zaraz„, co dokładnie odwzorowuje szybkość i efektywność z jaką jesteśmy w stanie zaaranżować obiekty, zastępcze pomieszczenia czy przestrzenie hotelowe.